• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/DuaKutuphanesi
  • https://www.twitter.com/DuaKutuphanesi
Site Haritası
EVLİYALAR ANSİKLOPEDİSİ
HAVAS İLMİ
BÜYÜK ŞAFİİ FIKHI
 Büyük Şafii Fıkhı
 2019_dini_gunler
Kur'an-ı Kerimde Adı Geçen Peygamberler
 kur-an-da-isimleri-gecen-peygamberler
RASTGELE DUALAR

Alıntı Yapanlar İçin Duyuru

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Dua Kütüphanesi olarak yayın amacımız,  İnternet batağının içerisinde yayınlarımızın insânlara doğru bir şekilde ulaşması için -elimizden geldiğince- hizmet etmektir. Sitemizin hiçbir dünyevî menfaati ve beklentisi yoktur. 

Sitemizin bir özelliği, tüm yayınlananlar özgün eserler olup, yazarların el emeği, alın teri ve göz nurudur. Emeği geçenlerden Allâh râzı olsun. Yayınlanan çalışmalarımız, Ümmet-i Muhammed’e vakfiyedir. Her yerde yayınlanabilir. Ancak yazının hangi siteden alınıp, yazarının kim olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Bu şart, sitemizin footer (alt) kısmında yayına başladığımız ilk günden beri yer almaktadır. 

Son zamanlarda bazı sitelerde, sitemizden (ç)alınmış yazılar yayınlanmaktadır. Bunları Allâh rızâsı için yaptığını düşünen kişi veya kişilere uyarımız, Allâh’ın rızâsı için yapacakları işleri dürüst olarak yapmalarıdır. Kulların haklarının ve sunulan şartların çiğnenmesi İslâm’ın yasakladığı işlerdendir.

Bu sebeble kütüphanemizden alıntı yaparak kaynak ve yazar ismi vermeyenlerin kaynak ve yazar ismi vererek yayınlamalarını talep ediyoruz. Başka bir şekilde yayınlanmasına rızâmız yoktur.

Rabbimiz bizleri râzı olacağı işlerden ayırmasın. Allâhumme Âmîn.

ÜYELİK GİRİŞİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam215
Toplam Ziyaret3569474
DUA KÜTÜPHANESİ
KÜTÜB-İ SİTTE
 salavati_serife
BÜYÜK ŞAFİİ FIKHI