• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/DuaKutuphanesi
  • https://www.twitter.com/DuaKutuphanesi
Site Haritası
EVLİYALAR ANSİKLOPEDİSİ
HAVAS İLMİ
BÜYÜK ŞAFİİ FIKHI
 Büyük Şafii Fıkhı
 2019_dini_gunler
Kur'an-ı Kerimde Adı Geçen Peygamberler
 kur-an-da-isimleri-gecen-peygamberler
RASTGELE DUALAR

Celalet Duası

Celalet Duası

بِسْمِ اللّٰهِ الرّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ اَللّٰهُمَّ اِنِّي اَسْئَلُكَ بِسِرِّ الذَّاتِ وَ بِذَاتِ السِّرِّ هُوَ اَنْتَ وَ اَنْتَ هُوَ اِحْتَجَبْتُ بِنُورِ اللّٰهِ وَ بِنُورِ عَرْشِ اللّٰهِ. وَ بِكُلِّ اِسْمِ اللّٰهِ مِنْ عَدُوِّی وَ عَدُوِّ اللّٰهِ. بِمَائَةِ اَلْفِ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ اِلَّا بِاللّٰه. خَتَمْتُ عَلَى نَفْسِي وَ عَلَى دِينِي وَ عَلَى كُلِّ شيْئٍ اَعْطَانِيهِ رَبِّي بِخَاتَمِ اللّٰهِ. اَلْمَنِيعِ الَّذِی خَتَمَ بِهِ اَقْطَارَ السَّمَوَاتِ وَ الْاَرْضِ وَ حَسْبُنَا اللّٰهُ وَ نِعْمَ الْوَكِيلُ نِعْمَ الْمَوْلَي وَ نِعْمَ النَّصِيرُ. وَ صَلَّى اللّٰهُ عَلَى سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَ عَلَى اٰلِهِ وَ اَصْحَابِهِ وَ سَلّمَ اجْمَعِينَ.

Bismillâhirrahmânirrahîm

Allâhümme inni eselüke bisırri’z zâti ve bizâti’s sırrı hüve ente ve ente hüve ihtecebtü binurillâhi ve binuri arşıllâh. Ve bikülli ismillâhi min aduvvi ve aduvvillâh. Bimâeti elfi la havle vela kuvvete illa billâh. Hatemtu alâ nefsî ve alâ dinî ve alâ külli şey’in a’tanîhi Rabbi bihâtemillâh. Elmenîillezî hateme bihi ektare’s semavâti velardi ve hasbunâllâhi ve ni’mel vekilu ni’mel Mevlâ ve ni’mennasir. Ve sallallâhu alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihi ve ashâbihi ve selleme ecmain.

Kaynak: El-Füyuzatü'r-Rabbaniyye fi'l-measir ve’l-Evradü’l-Kadiriyye | Abdulkadir Geylani Hazretleri (kuddise sırruhû)

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.

Allah'ım! Zatının sırrı ve sırrının zatı için senden istiyorum. O sensin ve sen de O. Allah'ın nuru ile Allah'ın arşının nuru ile ve Allah'ın bütün isimleriyle örtünüp, düşmanlarımdan ve Allah'ın düşmanlarından korundum.

Yüz bin kere lâ havle velâ kuvvete illa billah. (Güç ve kuvvet ancak Allah’tandır.) Allah'ın gökleri ve yeryüzünü mühürlediği mührüyle kendimi, dinimi ve Rabbimin bana verdiği her şeyi mühürledim. Allah bize yeter. O ne güzel vekildir, ne güzel Mevla ve ne güzel yardımcıdır. Allah celle celaluhu, Efendimiz Muhammed'e, onun ailesine ve ashabına salât ve selam etsin.

 

ÜYELİK GİRİŞİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret3564396
DUA KÜTÜPHANESİ
KÜTÜB-İ SİTTE
 salavati_serife
BÜYÜK ŞAFİİ FIKHI